HAKKIMIZDA


AYTUR TURİZM 1993 yılında oto kiralama firması olarak kurulmuş olup, 1997 yılında seyehat acentesi olmuştur.

AYTUR TURİZM oto kiralama sektöründe tamamen kendi filosuyla, başta binek oto kiralama olmak üzere ticari oto kiralama ve vip oto kiralama hizmetleri de vermektedir.

Bunun dışında ETS Tur, Jolly Tur gibi Türkiye' nin önde gelen bütün tur firmaları ile çalışarak sizlere yurtiçi ve yurtdışında en fazla tur, tatil seçeneği ve ödemelerinizde kolaylıklar sunmaktadır.

Başta THY, ATLASJET, PEGASUS, ONURAIR acentası olan aytur turizm tüm havayollarının yurtiçi ve yurtdışı biletlerini satmaktadır. Bunun yanısıra ekonomik charter uçuşları, indirimli uçak biletleri, kampanyalı uçak biletleri, taksitli uçak biletleri gibi bir çok hizmetide sizlere vermekteyiz. Arzu ederseniz oto kiralama firmamızın havaalanı transferi ve kiralık araç hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İç hat uçuşları içinde Türk Hava Yollarının yanı sıra ATLASJET, PEGASUS, FLY AIR VE ONUR AIR biletlerinide firmamızdan temin edebilir veya rezervasyon yaptırabilir, erken kayıt avantajı ile ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Bunların dışında dil eğitim konusunda dünyanın önde gelen eğitim kurumu EF INTERNATIONAL'ın temsilciliğini yapmaktayız. Heryıl yüzlerce öğrenci EF INTERNATIONAL yabancı dil eğitimi ile yurtdışında eğitim tahsilini tamamlamaya gitmektedir.